טיפול בערמונית ללא פגיעה בתפקוד המיני

כיום, טיפול בערמונית (פרוסטטה) ללא פגיעה בתפקוד המיני הוא דבר אפשרי בהחלט. באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת. 

חברת Butterfly Medical פיתחה מוצר שצורתו דומה לפרפר, והוא פותר בעיות של ערמונית מוגדלת.

Butterfly medical היא חברה ישראלית אשר פיתחה מתקן המאפשר טיפול מהיר ויעיל בתסמיני ערמונית מוגדלת (היפרפלזיה שפירה בערמונית), ללא צורך בהתערבות ניתוחית או בנטילת תרופות. תומכן קפיצי בצורת פרפר הממוקם בשופכת הערמונית ודוחק לצדדים את האונות החוסמות, וכך מאפשר זרימה תקינה של שתן ללא צורך בניתוח פרוסטטה. Butterfly Medical  מציעה טיפול בערמונית ללא פגיעה בתפקוד המיני, דבר אשר עד לפני זמן לא רב נחשב לכמעט בלתי אפשרי.

ערמונית מוגדלת היא מחלה נפוצות מאוד בקרב גברים מתבגרים רבים בגילאים שבין 50 ל-80. תסמיני המחלה הם חסימתיים וגורמים לזרימת שתן חלשה, לא רציפה, מלווה בתחושת עיכוב לא רצוני במתן שתן ותחושת אי התרוקנות. עקב אי יכולת התרוקנות, קיימת תכיפות ודחיפות ברצון להטיל שתן. סימפטום מסוג זה משבש את רצף השינה הלילית בגלל קימה תדירה של מספר פעמים במהלך כל לילה.

טיפול תרופתי הוא לרב הטיפול הראשון המוצע לגברים הסובלים מתסמיני ערמונית מוגדלת.

 

ישנן שתי קבוצות עיקריות של תרופות, שתיהן מסייעות במידה מסוימת בהקלה על התסמינים אך גורמות גם להפרעות בתפקוד המיני:
הקבוצה הראשונה היא חוסמי אלפא, תרופה המרפה את השריר החלק של בלוטת הערמונית וכך מקלה על זרימת השתן. הרפיית השריר החלק גורמת במקרים רבים גם לתופעה של שפיכה אחורית, בה הזרע, במהלך קיום יחסי מין, נודד לשלפוחית השתן במקום לצאת החוצה דרך השופכה. תופעה שפוגעת בהנאה בקרב גברים רבים.

הקבוצה השנייה היא תרופות הורמונליות (5-alpha reductase inhibitor), תרופה המשפיעה על זרימת הטסטוסטרון וכך גורמת להתכווצות בלוטת הערמונית. תרופה זו גורמת במקרים רבים לירידה בחשק המיני ולכן גברים רבים נמנעים מהשימוש בה.

התערבות ניתוחית להסרה חלקית של בלוטת הערמונית היא גם טיפול נפוץ מאד במקרים של פרוסטטה מוגדלת אך גם סוג טיפול זה גורם כמעט בכל המקרים לתופעה של שפיכה אחורית ובמקרים נדירים יותר לפגיעה משמעותית יותר בתפקוד המיני. גברים רבים יעדיפו להימנע מניתוח בגלל תופעות לואי אלו.

Butterfly medical מציעה לכם טיפול בערמונית ללא פגיעה בתפקוד המיני על ידי החדרת שתל בצורת פרפר באופן פשוט ומהיר. השתל הוא שתל קבוע והוא ניתן לשליפה במידת הצורך. Butterfly Medical כבר טיפלה בעשרות גברים אשר סבלו מערמונית מוגדלת. התוצאות היו יוצאות מן הכלל בקרב המטופלים וזכו לשבחים על ידי הצוות הרפואי.

מידע נוסף

מהי ערמונית מוגדלת

בלוטת הערמונית (פרוסטטה) גדלה עם הגיל ולעיתים גורמת לחסימה במעבר התקין של השתן.

טיפול חדשני בערמונית מוגדלת

באמצעות טכנולוגיה חדשנית שפותחה לאחרונה על ידי Butterfly medical, ניתן לשפר את איכות החיים של המטופלים בצורה דרמטית.

טיפול בערמונית ללא פגיעה בתפקוד המיני

טיפול באמצעות השתל של חברת Butterfly Medical מאפשר שיפור משמעותי בתסמיני ערמונית מוגדלת ללא פגיעה בתפקוד המיני.

טיפול ללא ניתוח בערמונית מוגדלת

ישנו טיפול ללא ניתוח בערמונית מוגדלת באמצעות תומכן קפיצי שצורתו כצורת פרפר אותו ממקמים בשופכת הערמונית.